קיבוץ חניתה
קיבוץ חניתה
חסר רכיב

אירוע יום האישה הבינלאומי בחניתה

יותר מ-80 נשים - חברות ותיקות לצד רווקות צעירות - השתתפו באירוע מיוחד לכבוד יום האישה הבינלאומי, שהתקיים ביום חמישי (8 במרץ) במועדון.

על אחד מקירות המועדון הוצגה מעין תערוכה קטנה, ובה יצירות של כעשר נשים מחניתה שעוסקות בתחומים שונים של אמנים. בין היתר אפשר היה למצוא שם עבודות תפירה וקרמה של פרומה ליפשיץ, לצד עבודות מנדלה מרהיבות, ציורי נוף ועוד ועוד. המיני-תערוכה פתחה צוהר לעולמן היצירתי של המציגות וגם הבליטה את כמות הכישרון של נשים רבות בחניתה, שלא תמיד כולם וכולם פוגשים ביומיום. 
לאחר מפגש הפתיחה - שכלל גם מאכלים משובחים תוצרת משתתפות הערב - התקיים מופע יחיד של אורלי סולנה קדוש. המופע כלל הומור מושחז על הקיבוץ בכלל ועל כמה מהתושבות הוותיקות והוותיקות פחות פה וזכה לשבחים. 
לאחר מכן התקיים חידון, שבחן את הידע של המשתתפות על נשים בקיבוץ במתכונת של מבחן אמריקאי. במסגרת אפליקציה מיוחדת הוצג בכל פעם מידע ספציפי לגבי תושבת אחרת של חניתה עם ארבע תשובות אפשריות, שרק אחת מהן נכונה. התחרות התקיימה במסגרת של קבוצות קטנות וסיפקה לא מעט רגעים משעשעים.
בסיום הערב חולקה לכל אחת המשתתפות מתנה קטנה, עם ברכה שכל אחת העניקה לאחרת. התגובות לערב היו מפרגנות מאוד, והמשתתפות העידו שהאירוע מושקע, יצירתי ושמח.
ברכות לצוות המארגן שכלל את שרון שחר בו ברק, בקי צ'רבוני, תומר זלצמן, רונית פרגו ומירה ניר.


       
חסר רכיב