קיבוץ חניתה
קיבוץ חניתה
חסר רכיב

סיכום אירועי שבועות

11/06/2017
מאות מחברי ותושבי חניתה השתתפו השנה בחג שבועות, שאורגן והתנהל בצורה מופתית. הצוות המארגן - שכלל את חגית אלחיאני, אלישבע צור, הדס קמינר ודפנה פיקר - המשיך לשנה שנייה בארגון חג הקציר והתוצאות ניכרו היטב. 
ערב החג התנהל בצניעות ובאופן קהילתית - כאשר כל משפחה הכינה מנת אוכל וביחד נוצר בופה חלבי מפואר. סידור הבמות וערימות החציר על ידי יריב היה מלאכת מחשבת וכך גם התפאורה הנהדרת.
הערב עצמו כלל ברכות של מנהל הקהילה סורל ושל מנהלת העסקים אורלי - שאיחלו לחניתה המשך התפתחות וצמחיה חברתית וכלכלית. החלק התרבותי כלל ריקודים של גן רימון בהובלת דינה הבלתי נלאית; ריקוד נהדר של בנות הצעירון בהובלת לימור, שהפיחו חיים בשירה המיתולוגי של להקת כוורת, "הורה היאחזות"; וריקוד עם חינני לא פחות של הבנות המבוגרות, בהובלת חגית. לאווירה הנעימה תרמה גם עמדת הבר בראשות צוות הפאב, עם בירות צוננות מהחבית.
לאחר האוכל הגיע הקינוח האמיתי: מופע תוצרת בית של איילת פינקו, יפעת קרן ובתה עדן - שלוש זמרות מחוננות שכבשו את הקהל עם ביצועים נהדרים לקלאסיקות עבריות - מהחלונות הגבוהים, דרך שושנה דמארי ועד עדן בן זקן. במופע כיכבו גם ילדי חניתה שעלו לבמה וביצעו את הלהיט הבלתי נמנע "ילד של אבא" ושירים נוספים ויפים לא פחות.

להלן מקבץ תמונות מהחג, באדיבות הצלם המוכשר תמיד - מאור אלחיאני.  
חסר רכיב